KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894027
nr 1289 4027
Ragnar Johansson
(1913-1997), Sverige
Oljemålning. Signerad. Olja på duk, 116x27cm
Ragnar Johansson, svensk målare, tecknare och skulptör född 1913, död 1997.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:31:13
15/11 18:45:56
Ragnar Johansson
Läs mer om Ragnar Johansson